Sayfamızdaki ürünler güncel ürün listesini içermiyor olabilir.
İncelemek istediğiniz ürünlerin güncel halini görebilmek için kitap resimlerine tıklayın...

Eğlenceli Matematik

Zengin içeriğiyle çocuklarımızın keyif alarak öğrenmelerini sağlayacak bir yapıda hazırlanmıştır. MEB müfredatına göre sıralanmış fasiküllerin her birini öğrenci 'çek kopar' sistemiyle ayırıp kullanabilmektedir.

Soru Hazinesi

208 sayfadan oluşan kitabımız, Türkçe-Matematik ve Hayat Bilgisi derslerinden oluşmaktadır.

Masal Ve Öyküler

Tamamı renkli baskılı, her hikayeye uygun resimleri ve her etkinlik çeşidi için belirlenmiş özel renkleriyle öğrencilerimizin keyifle okuyacağı bir yayındır.

Hızlı Okuma

96 sayfadan oluşan kitap, öğrencilerimizin okuma alışkanlığını ve hızlı okuma yeteneğini geliştiren özelliklerde hazırlanmıştır.

Tatil Kitabı

196 sayfadan oluşan kitap, 1. sınıftan 2. sınıfa geçen öğrencilerimizin yaz tatillerini, gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde eğlenerek ve öğrenerek geçirmeleri için hazırlanmıştır.

Yaprak Test

Türkçe 16 yaprak, Matematik 16 yaprak ve Hayat Bilgisi 16 yaprak olmak üzere toplam 48 yapraktan oluşan 96 sayfalık çoktan seçmeli testleri içermektedir.

Matematik Defteri

64 sayfadan oluşan defter, öğrencilerimizin rakamları doğru yazmalarını ve öğrenmelerini sağlayan, kılavuz çizgili ve alıştırmalı olarak hazırlanmıştır.

Güzel Yazı Defteri

64 sayfadan oluşan ve her sayfada 14 satır harf yazılabilen, öğrencinin el pratiğine katkı sağlamak için hazırlanmış kılavuz çizgili defter.

Alıştırma Defteri

1. sınıf öğrencisi için güzel yazmayı ve rakamları öğrenmesinin yanı sıra bunları düzgün ve hızlı bir şekilde yazmasını sağlamak için hazırlanmıştır.

Boyama Kitabı

Öğrencinin el becerilerini ve çizim pratiğini artırmak için özel olarak hazırlanmıştır.

Deneme Sınavı

Öğrencilerin yıl içinde öğrendikleri konuların tekrarı amaçlı hazırlanmıştır.

Değerler Eğitimi Okuma Seti

6-7 yaş grubu çocuklarımızın okuma alışkanlıklarını geliştirirken; sözünde durmak, yalan söylememek, zarar vermemek, kötü niyetli olmamak, yardımseverlik ve çalışkanlık gibi değerlerin önemini anlamasına katkı sağlayacak okuma setidir.

Duyurular

Katalog